novinky

Snow Aréna Čeladná

15 km profesionálně upravených běžkařských tratí, kluziště,  Nordic Walking, Fat Bike  pro jízdu ve sněhu, v blátě a jinak náročných podmínkách, využití osvětlených běžkařských stop pro večerní a noční vstup.

Aktuání infomace:
8.3.2018 Z důvodu oteplení tratě mimo provoz

Pondělí až neděle 8.00 – 20.00


Aktuální informace o počasí a rezervacích na tel. čísle: +420 558 440 410
Email golf@prosper-golf.cz
http://www.ski-celadna.cz/
Golf Resort Čeladná / Čeladná 741, 739 12 Čeladná


Novinky

08/03
Snow Aréna Čeladná

15 km profesionálně upravených běžkařských tratí, kluziště, Nordic Walking, Fat Bike pro jízdu ve sněhu, v blátě a jinak náročných podmínkách, využití osvětlených běžkařských stop pro večerní a noční vstup.

01/03
Program akcí v Čeladné na březen

Turistika

Po stopách partyzánů
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Po stopách partyzánů. Trasa Vás nejprve provede po Čeladné a připomene tragické údalosti z minulosti. Více...
Portášskými chodníčky
Vítejte ve virtuální prohlídce turistické trasy Portáškými Chodníčky, která Vás zavede z Čeladné do Rožnova pod RadhoŠtěm. Cestou po stopách původních strážců horských průsmyků tvz. Portášů. Více...

Sportovní vyžití

Mobilní turistický
průvodce Čeladnou
V centru obce vyrostlo nové náměstí s desítkami bytů, obchodů a hotelem. Na lázeňskou tradici z roku 1902 navázalo Beskydské rehabilitační centrum spolu s nově vybudovaným centrem Lara Wellness. Také díky špičkovému 36jamkovému golfovému areálu patří Čeladná k nejnavštěvovanějším místům Severní Moravy. Věříme, že si Čeladná získá i Vaše srdce, budete se rádi a často vracet, nebo se dokonce stane Vaším novým domovem.
Moravskoslezský kraj Tento projekt byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.